0
0

یک تیم خلاق با کلی ایده

اگه دوست داری داستان شروع ویلی وب رو بخون

ما فعالیت خودمون رو از سال 1399 به صورت جدی استارت زدیم، اما با کلی تجربه، که حاصلش شد تشکیل یک تیم قوی و خلاق که طی همین مدت کوتاه کلی دستاورد کسب کردیم و هر روز هم برای بهتر شدن از روز قبل خودمون تلاش می‌کنیم.

درباره ویلی وب

اول میخوام درباره خودم بهتون بگم، اصلا چیشد که به این جا رسیدم و وارد دنیای رسانه های دیجیتال و اینترنت شدم

علیرضا حیدری

من علیرضام، علیرضا حیدری

 

از همون بچگی عاشق کامپیوتر بودم، عاشقا! هرچقدر بگم اصلا باورت نمیشه. اولین کامپیوترم رو توی سن 9 سالگی خریدم. همیشه هم دوست داشتم کاری که قراره در آینده هم داشته باشم یک ربطی به کامپیوتر داشته باشم. حالا چرا ؟ چون اصلا خسته نمیشدم ازش و عاشقانه دوستش داشتم 🙂

هدف کوچیکی داشتم

در دوران راهنمایی هدفم این بود که بتونم پول اینترنتم رو در بیارم. با یکی از دوستام بدون هیچ‌دانشی نمایندگی‌هاست گرفتیم و فکر می‌کردیم می تونیم از پسش بر بیایم. شاید باورتون نشه امّا اون دوران حتی اسم وردپرس هم نشنیده بودم. یکم که گذشت دیدم کلی سؤال توی ذهنمه که جواب هیچکدومشون رو نمی‌دونستم. پروژه شکست خورد!

علیرضا حیدری شیرایه
آموزش طراحی سایت

یک جای کار ایراد داشت

متوجه شدم یک جای کار میلنگه، من هیچی بلد نبودم!!! هیچ سر رشته‌ای هم نداشتم. ببین دیگه چقدر اعتمادبه‌نفس داشتم و پررو بودم:))) تصمیم گرفتم اول یک چیزی یاد بگیرم و بعد کار رو شروع کنم. تا از مدرسه میامدم پای سیستم بودم تا شب که بخوابم. از سایت‌های خارجی بگیر تا ایرانی، همشو زیرورو کردم تا با وردپرس آشنا شدم. کم‌کم عاشق طراحی سایت شدم.

علاقه‌ام رو پیدا کردم

طراحی سایت با وردپرس رو به‌صورت مبتدی شروع کردم (من هیچ دوره یا کلاس آموزشی تا حالا نرفتم هرچی بلدم فقط به خاطر آزمون خطاهام بوده و البته کم ضرر ندادم) و بعد از 6 ماه با خودم گفتم دیگه رسیدی تهش علیرضا و همه چیو بلدی. بالاخره اولین پروژه‌ام رو توی دوران دبیرستان گرفتم. پروژه‌ای که قرار بود توی 20 روز تحویل بدم، 2 ماه زمان برد!! و بالاخره با کلی مشکلات و خرابکاری به پایان رساندمش.

هدفمندی
تجربه کاری

تجربه‌های زیادی کسب کردم

توی این دوران با شرکت‌های زیادی کارکردم؛ شرکت‌های خصوصی و دولتی (مدارک موجوده). که خب تونستم کلی تجربه کسب کنم. البته اینم به گم که هنوزم با بعضی‌هاشون کار می‌کنم و پشتیبان فنی سایت‌هاشون هستم. از مدل کارمندی به هیچ‌وجه خوشم نمی‌آمد، کرونا شد و من تونستم بهانه خوبی برای انجام کار از راه دور پیدا کنم:) آخه کار ماها جوریه که همش از راه دور قابل انجامه ولی بعضی کارفرماها فقط میگن باید حضوری بیای! دوستانی که این‌کاره هستند می‌دونند چی میگم.

برام کافی نبود

طی این چندین سالی که گذشت سایت‌های زیادی طراحی کردم، از سایت‌های فروشگاهی تا سایت‌های شرکتی، رزرواسیون و … . شاهد درآمدهای این سایت‌ها بودم و یک روز به فکرم زد که چرا خودم برای خودم سایت نزنم؟ تا کی می‌خوام این‌جوری ادامه بدم؟ یاد ضرب‌المثل کوزه‌گر از کوزه شکسته آب می خوره افتادم و این باعث شد تا یک تکانی به خودم بدم. توی کرونا پیج اینستاگرامم رو زدم و شروع کردم به فعالیت. اون اوایل واقعاً نمی‌دانستم حتی تولید محتوا چیه! کم کم تجربیات بیشتری کسب کردم و در کنار اینستاگرام سایت خودم یعنی ویلی وب رو راه‌اندازی کردم.

دوره آموزش طراحی سایت علیرضا حیدری

هر رور بهتر از دیروز

برای اینکه بتونم به افراد دیگه هم آموزش بدم یک دوره آموزش طراحی سایت به نام طراح سایت شو پیشرفته درست کردم و زمان کوتاهی نگذشت که دیدم چند ده هنرجوی طراح سایت دارم! هرچقدر از احساس خوبی که داشتم بگم کم گفتم. البته که به همین راحتی نبود. نتیجه استمرار و تلاش هامو گرفتم و رقیب خودم فقط دیروز خودمه! سعی می‌کنم هر روز بهتر از دیروز خودم باشم تا کم کم به هدف‌های بزرگترم نزدیک بشم.

علیرضا حیدری موسس ویلی وب

خدمات ما به شما

طراحی سایت ویلی وب

طراحی سایت

سوشال مدیا ویلی وب

مدیریت سوشال مدیا

تولید محتوا ویلی وب

استراتژی و تولید محتوا

پشتیبانی سایت ویلی وب

پشتیبانی سایت

هدف ویلی وب

 هدف ما توسعه کسب‌ و کارهای شما در حوزه دیجیتال و شبکه های مجازی است.

اگر بخوایم ساده‌تر بهتون بگیم، ما در کنارتون هستیم تا بتوانید کسب و کار آنلاین خودتان را رشد بدین و در حوزه کاری خود بدرخشید.

همچنین می‌توانید راه اندازی سایت خود را به تیم ما بسپارید.

نظرات مشتریان ما